Vizyonumuz

Kalite Politikamız
Müşteri istek ve beklentilerini aşarak karşılayan ürünleri, çevre şartlarını dikkate alarak yasal ve mevzuat şartlarına uyarak zamanında, ilk seferde ve hatasız olarak karşılamayı taahhüt ediyoruz.

Ürün, proses ve sistemlerin sürekli iyileştirilmesi, kalite, verimlilik ve yaratıcılığı sürekli artırırken maliyetlerin azaltılması ana ilkemizdir. Kalite yönetim sistemimiz çerçevesinde personelimizi eğitmek, yetkinliklerini arttırmak ve takım ruhu içerisinde sisteme tam katılımlarını sağlamak yönetimin görevi olacaktır.

Tedarikçilerimizin gelişimi sürekli olarak desteklenerek, gereklilikleri karşılayacak uygun şartlarda ürün/hizmet temini sağlanacaktır. Kalite yönetim sistemimiz, uluslararası ISO 9001 ve ISO 16949 standartlarının bütün gereklerini yerine getirecek şekilde dökümante edilmiş ve uygulamadaki sürekliliği sağlanmış olacaktır. 

Vizyonumuz 

Sürekli gelişim ile değişimi yaşamak, farkındalıkların kazanımı detaycılıkla, kendimizi gerçekleştirmek ve konumuzda uzman olarak geleceği belirlemektir.


Üretimini gerçekleştirmekte olduğumuz Metal Filtre, Metal Filtre komponentleri, Metal Tutamaklar, Paslanmaz çelik ve Alüminyum aksesuar ve komponentler konusunda, kendi sektöründe dünya lideri olan müşterilere en iyi teslimatçı partner olmaktır. 

Misyonumuz 

-Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, 
-Gelecekteki muhtemel gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, 
-Müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş ve karlılığı ön planda tutan, 
-Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, takım ruhuna, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, 
-İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, 

bir firma olarak, pazarda tercih edilen iş ortağı ve lider olmaktır.